small team... BIG PROJECTS!

Šiandien gardžiam maistui neabejingi, stilingas gastronomines vietas užsienyje ir Lietuvoje mėgstantys išbandyti gurmanai susirinko į “Uptown Bazaar” atidarymą.Su nauja Vilniuje, Kauno gatvėje, įsikūrusia maitinimo ir prekybos vieta atvyko susipažinti tokie žinomi veidai kaip stilistė Agnė Jagelavičiūtė, kulinarinių laidų vedėja Beata Nicholson,  prodiuseris ir gyvenimo būdo laidų vedėjas Edvardas Žičkus, dizaineris Liutauras Salasevičius, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas – Makalius, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, muzikologė Zita Kelmickaitė, skaitmeninės rinkodaros specialistė Dovilė Filmanavičiūtė ir daugelis kitų gerai žinomų žmonių.

Žinomas Lietuvos veidas, garsi atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė –  „Miss Sheep“ neslepia savo aistros maistui ir prisipažįsta, kad kelionėse muziejų ekspozicijas dažnai išmaino į modernias ir išskirtines gurmaniškas vietas. „Esu įspūdžių iš gastronominių vietų kolekcionierė ir tai ne paslaptis. Jau geriau užsuku į urbanistinio stiliaus maisto turgų ar stilingą bei populiarią  „open kitchen“ koncepcijos maitinimo vietą, nei apgaudinėju save ir nuobodžiauju prie istorinių iškasenų“, - šypsosi charizmatiška moteris.

 

Po pasaulį keliauti mėgstantis garsus virtuvės šefas Liutauras Čeprackas neslepia, kad išvykose jam svarbu atrasti ne tik naujus skonių derinius, maisto gamybos paslaptis, bet ir madingiausias maitinimo paslaugų koncepcijas bei formatus.

“Kiekvienoje savo kelionėje ieškau kažko neatrasto ir visada užsuku į turgų. Tai neatsiejama keliavimo malonumo dalis”, - teigia Liutauras.  Pasak restoranų savininko, turgus visada buvo ir bus viena svarbiausių miesto vietų, nes čia persipina tradicinė prekyba,  senieji maisto ruošimo receptai, gastronomijos naujienos ir visa tai pagardinama smagiu šurmuliu bei nuoširdžiu bendravimu.

Akimirkos iš Kauno-Algirdo kvartalo atidarymo ir atvirų durų šventės. Laukiame Jūsų visada ir norime pasiūlyti viską, ką kūrėme su užsidegimu, nauja idėja, profesionalų komanda ir taip, kaip galėdami geriausiai. Šeimoms skirti butai vis dar laukia naujų gyventojų! Laikas pradėti gyventi.

 

Vakar Vilniuje pliaupiant lietui  naujojo “Kauno- Algirdo kvartalo” vidiniame kieme įrengtoje įspūdingoje vaikų žaidimų aikštelėje galima buvo išvysti ne vieną žinomą veidą. Nepabūgę šlapios dienos, jie susirinko į kvartalo atidarymo šventę ir susipažino su šio projekto ypatybėmis.Surengtoje atvirų durų dienoje po skaidriu lietsargiu slėpėsi žinoma stilistė ir žurnalo redaktorė Agnė Jegelavičiūtė, kieme dūko TV laidų vedėjo Žygio Stakėno šeima, vaikams skirtas pramogas išbandė prodiuserė ir renginių organizatorė Elena Puidokaitė su dukra Saule. Pasak šventės šeimininkės ir “Kauno-Algirdas kvartalas” projekto vystytojos Renatos Polujanskienės, jau visai netrukus šioje Vilniaus centro dalyje pradės bruzdėti naujakuriai, greta įsikurs mažieji verslo biurai, žalioji zona - parkas, o šio rudens pradžioje vilniečius nudžiugins stilingo ir aukštos kokybės garstronominio turgaus “Uptown Bazaar” atidarymas.

 

Ne paslaptis, kad jaunos šeimos, ieškančios sau būsto, labai gerai pasvarsto, kur gyventi su mažamečiais vaikais yra patogiau. Ant argumentų svarstyklių dažniausiai susikauna namo užmiestyje ir buto mieste privalumai.

Pasak TV laidų vedėjo,  dviejų vaikų tėčio Žygio Stakėno, šeimoms auginančioms mažamečius vaikus itin svarbu apskaičiuoti savo poreikius. “Mūsų šeima gyvenimą miesto centre pasirinko labai tikslingai. Visada žinojome, kad nenorime daug laiko praleisti kelyje, automobilių kamščiuose į miestą ir nuolat galvoti, ką vaikas veiks grįžęs iš mokyklos, kol prasidės kitas būrelis”, - teigia du sūnus auginantis vyras.

Žygio Stakėno nuomone, idealu tuomet, kai vasarą vaikai gali leisti ne mieste ir nors šiek tiek pabėgti į gamtą. “Tačiau mokslo metais, nėra didesnio malonumo atidaryti namų duris ir išleisti vaiką į šalia esančią mokyklą, nebijoti, kažko pamiršti namuose ir ramiai grįžti atgal, dviračiu nuvažiuoti į parduotuvę ir tokiu būdu sutaupyti laiko šeimai”, - šypsosi žinomas veidas.

Gerai žinomas TV veidas ir renginių vedėjas Žygis Stakėnas teigia, kad šiuolaikinės vaikų žaidimų aikštelės yra  ne tik smagios pramogos vaikams, bet ir  svarbi ramybės dalis jų tėvams. Vaikų užimtumas ir saugumas kieme – vienas iš esminių kriterijų renkantis gyvenamąją vietą.

Siųsti žinutę

Required *