small team... BIG PROJECTS!

Gerai žinomas TV veidas ir renginių vedėjas Žygis Stakėnas teigia, kad šiuolaikinės vaikų žaidimų aikštelės yra  ne tik smagios pramogos vaikams, bet ir  svarbi ramybės dalis jų tėvams. Vaikų užimtumas ir saugumas kieme – vienas iš esminių kriterijų renkantis gyvenamąją vietą.

Pasak du sūnus auginančio tėčio, naujai įrengiamos vaikų žaidimų aikštelės nė iš tolo neprimena metalinių sovietinių karstynių, kurios dažnam iš augintojų yra susijusius su pavojingais nuotykiais ir traumomis. “Mano laikais specializuotų žaidimų aikštelių nebuvo daug, o ir esančios kiemuose atrodydavo labai jau “pavargusios”,  tad jas mes įsirengdavome patys” – vaikystės prisiminimais dalinasi žinomas veidas.

Joniškio krašte vasaras leisdavęs Žygis teigia, kad atrakcionu jam tapdavo net skulptoriaus į kiemą atgabentas akmuo arba netoliese esanti statybų aikštelė. “Prisimenant tokius žaidimus, per nugarą šiurpuliukai nubėga, bet tokia jau ta vaikyste - su pavojaus prieskoniu ir juos primenančiais randais”-  pasakoja humoro jausmo nestokojantis vyras. Žygis Stakėnas prisimena, kad vaikystėje būtą ir ramesnių žaidimų, kurių tradicijas perima ir naujoji vaikų karta. Tai slėpynės, “chalichalo”, valgoma –nevalgoma. “Smėlio dėžėje ieškodavome "sekretų", - juokiasi TV laidų vedėjas.

Pasak netrukus Vilniaus centre atsidarysiančio naujo gyvenamųjų namų, mini biurių, bei gastronominio turgaus “Kauno-Algirdo kvartalo" projekto vystytojos Renatos Polujanskienės, žaidimų aikštelė ir maksimaliai saugaus vaikams kiemo įrengimas buvo vienas iš svarbiausių statybų prioritetų. “Pati turiu du vaikus ir žinau, ko vertas yra ramybės jausmas, kai išleidi juos žaisti kieman. Su profesionaliais architektais užtikrinome, kad uždarame kieme įrengta didžiulė ir kokybiška vaikų žaidimų aikštelė būtų matoma kone iš kiekvieno šeimoms skirto būsto”- teigia nekilnojamojo turto vystymo įmonės UAB “Prodo” vadovė.

Pasak R. Polujanskienės, šis projektas ypatingai patrauklus turėtų būti šeimoms, planuojančioms ir auginančioms vaikus. “Kauno Algirdo kvartalo" vieta yra netoli pačios Vilniaus širdies. Tai užtikrina puikų susiekimą su švietimo įstaigomis, parduotuvėmis bei parkais. “Tėveliai, jau patyrę varginantį vaikų vežiojimą į būrelius, patvirtins, kad gyvenimo džiaugsmo ir kokybės neverta švaistyti automobilių spustyse į miestą. Užmiesčio gyvenimo privalumai ne visada tinka  šeimoms”, - pažymi naujojo Vilniaus gyvenamųjų namų kvartalo vystytoja.

“Kauno-Algirdo kvartalas", esantis vienoje iš judriausių miesto dalių ir nuo Vilniaus rotušės nutolęs mažiau nei vieno kilometro atstumu, siūlo apsigyventi dinamiškoje aplinkoje su vaizdinga panorama. Modernų daugiabučių namų kompleksą sudaro 12 korpusų: keturių, šešių, septynių ir vienuolikos aukštų. Projektą sudaro 298 butai; komercinės bei biuro patalpos. Statytojai parengė net 336 požeminio parkingo vietas ir daug dėmesio skyrė naujakūrių komfortui ir gyvenimo kokybei. Visu tuo galima bus įsitikinti jau š.m. liepos 13 dieną, 12 val., įvyksiančioje atvirų durų dienos šventėje.  Į renginį kviečiami ir žiniaklaidos atstovai.

"Kauno- Algirdo kvartalo" projekto pabaiga – 2017 metų  rugsėjis.

Daugiau informacijos apie kvartalą: http://www.kaunoalgirdo.lt

Daugiau apie nekilnojamojo turto vystymo įmonę UAB”Prodo”: http://www.prodo.lt/apie.html

Siųsti žinutę

Required *