small team... BIG PROJECTS!

Ne paslaptis, kad jaunos šeimos, ieškančios sau būsto, labai gerai pasvarsto, kur gyventi su mažamečiais vaikais yra patogiau. Ant argumentų svarstyklių dažniausiai susikauna namo užmiestyje ir buto mieste privalumai.

Pasak TV laidų vedėjo,  dviejų vaikų tėčio Žygio Stakėno, šeimoms auginančioms mažamečius vaikus itin svarbu apskaičiuoti savo poreikius. “Mūsų šeima gyvenimą miesto centre pasirinko labai tikslingai. Visada žinojome, kad nenorime daug laiko praleisti kelyje, automobilių kamščiuose į miestą ir nuolat galvoti, ką vaikas veiks grįžęs iš mokyklos, kol prasidės kitas būrelis”, - teigia du sūnus auginantis vyras.

Žygio Stakėno nuomone, idealu tuomet, kai vasarą vaikai gali leisti ne mieste ir nors šiek tiek pabėgti į gamtą. “Tačiau mokslo metais, nėra didesnio malonumo atidaryti namų duris ir išleisti vaiką į šalia esančią mokyklą, nebijoti, kažko pamiršti namuose ir ramiai grįžti atgal, dviračiu nuvažiuoti į parduotuvę ir tokiu būdu sutaupyti laiko šeimai”, - šypsosi žinomas veidas.

 Pasak netrukus Vilniaus centre atsidarysiančio naujo gyvenamųjų namų, mini biurių, bei gastronominio turgaus projekto “Kauno-Algirdo kvartalas” vystytojos Renatos Polujanskienės, gyvenimą netoli centro vis dažniau renkasi mažamečius vaikus augnančios šeimos. “Šiuolaikinių tėvelių strategija - dešimt metų į priekį. Rinkdamiesi būstą, jie iš karto mąsto ne tik apie gražų parką pasivaikčiojimui su vežimėliu, bet ir apie būsimą darželį, pradinę mokyklą, progimnaziją ir popamokinius būrelius.  Šeimos skaičiuoja išlaidas trasportui, auklei, logistikos trūkumus ir privalumus”, - teigia nekilnojamojo turto vystymo įmonės UAB “Prodo” vadovė.

Jau visai netrukus savo duris atversiančio projekto “Kauno- Algirdo kvartalas” vieta yra netoli pačios Vilniaus širdies. Tai užtikrina puikų susiekimą su švietimo įstaigomis, parduotuvėmis bei parkais. “Pačiame kvartale įsikursiantis gastronominis turgus “Uptown Bazaar”, uždaras ir profesionaliai saugomas kiemas bei itin kokybiška žaidimų aikštelė vaikams neabejotnai sukurs papildomą komfortą čia gyvenančioms šeimoms”, - pabrėžia Renata Polujanskienė.

Visu tuo galima bus įsitikinti  jau š.m. liepos 13 dieną (ketvirtadienį) atvirų durų dienos šventėje. Projekto vystytojai kviečia apžiūrėti “Kauno-Algirdo kvartale” esančius butus, mažuosius biurus ir netrukus atsidarysiantį “Uptown Bazaar” gastronominį turgų. Maloniai kviečiami ir žiniasklaidos atstovai.

“Kauno -Algirdo kvartalas”, esantis vienoje iš judriausių miesto dalių ir nuo Vilniaus rotušės nutolęs mažiau nei vieno kilometro atstumu, siūlo apsigyventi dinamiškoje aplinkoje su vaizdinga panorama. Modernų daugiabučių namų kompleksą sudaro 12 korpusų: keturių, šešių, septynių ir vienuolikos aukštų. Projektą sudaro 298 butai; komercinės bei biuro patalpos.  Statytojai parengė net 336 požeminio parkingo vietas. Projekto pabaiga – 2017 metų  rugsėjis.

Daugiau informacijos apie kvartalą : http://www.kaunoalgirdo.lt, apie nekilnojamojo turto vystymo įmonę UAB”Prodo”: http://www.prodo.lt/apie.html

 

Siųsti žinutę

Required *