small team... BIG PROJECTS!

Žinomas Lietuvos veidas, garsi atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė –  „Miss Sheep“ neslepia savo aistros maistui ir prisipažįsta, kad kelionėse muziejų ekspozicijas dažnai išmaino į modernias ir išskirtines gurmaniškas vietas. „Esu įspūdžių iš gastronominių vietų kolekcionierė ir tai ne paslaptis. Jau geriau užsuku į urbanistinio stiliaus maisto turgų ar stilingą bei populiarią  „open kitchen“ koncepcijos maitinimo vietą, nei apgaudinėju save ir nuobodžiauju prie istorinių iškasenų“, - šypsosi charizmatiška moteris.

 

 

Dovilė prisipažįsta, kad kuo amžiumi brandesnis žmogus, tuo labiau jis domisi maisto gamybos paslaptimis, gurmaniškais receptais ir pastebi maisto kokybę bei jo pateikimo unikalumą. „Apsilankius užsienio valstybėje, su draugais pirmiausiai ieškau naujovių maitinimo srityje. Noriu išbandyti tai, ko nėra Lietuvoje. Labai dažnai mano vizito tikslas – gastronominiai „turgūs“, kuriuose renkasi tiek jaunimas, tiek verslo žmonės paskanaut ir pabendraut“, -  atkreipia dėmesį Dovilė. Pasak jos, tai labai stilingos ir populiarios vietos, nes galima greitai užkąsti išskirtinių patiekalų ir smagiai pabendrauti su įdomiais žmonėmis.

Dovilė Filmanavičiūtė džiaugiasi, kad Lietuva neatsilieka nuo naujausių gastronominių madų tendencijų. „Visada apsilankau turguje paskanauti jo gėrybių ir labai smagu, kad atsidaro vis naujų vietų skaniai užkasti stilingoje aplinkoje. Su nekantrumu laukiau „Uptown Bazaar“ Vilniuje atidarymo.Tai kiekvieno skubančio gurmano svajonių vieta. Esu įsitikinus, kad čia kasdien susitiks stilingiausi, gerą maistą vertinantys ir geros širdies žmonės“, - šypsodamasi pažymi atlikėja.

Vilniuje, Kauno gatvėje įsikūrusio “Uptown Bazaar” idėjos autoriai teigia, kad ši vieta suburs Vilniaus gurmanus bei sostinės svečius ne tik apsipirkti šviežių produktų, bet ir skaniai pavalgyti bei smagiai praleisti laiką. Jau nuo spalio 2  dienos čia pilnai atsidarysiančios parduotuvėlės, užkandinės ir kavinės pasiūlys įvairių pasaulio virtuvių naujienų, planuojami koncertai ir atskiros pramogos vaikams. “Tikimės, kad tai taps madinga vieta užsukti po darbų, atsipalaiduoti, pabendrauti, apsipirkti reikalingų produktų ir skaniai pavalgyti”,- teigia projekto autorė Renata Polujanskienė.

Siųsti žinutę

Required *